Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen díjcsomagot válasszak?

Milyen díjcsomagot válasszak?

Figyelt kérdés

[link]


iylen vagy hasonló telót szeretnék venni akr internettel.most az az igazság hogy nemtudok kiiagzodni annyi lehetőség van,először is myeliket kell nézni?új előfizetés vagy régi megujitás?már tíz éve a t-mobilnál vagyunk,de nem én vagyok aki a számlát fizeti.ja és hogy meyik lenne a legolcsóbb megoldás?


2011. szept. 9. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van. Mi FUN díjcsomagban vettük :)
2011. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem fontos hogy sok legyen a net, akkor Go Net M amivel 10 355Ft-ért a tiéd a teló + havi 1000ft a net (100 mb-os és nincs túlforgalmazási díj).
2011. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát akkor az elég jó ár nem? bár nagyon rég néztem utoljára de olyan teló kéne amin van wifi:)
2011. szept. 9. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen is van wifi :)
2011. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom:D azért akarok ilyet
2011. szept. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!