Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos samsung galaxy...

Androidos samsung galaxy mini-m van, de a 0. facebook.com nem indithato el rajta. Mit csináljak hogy menjek? Szükségem lenne a segitségetekre

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen adat ami nélkül nem tudunk segíteni kifelejtetted: t-mobilos? Ha nem akkor meg se kell válaszolnunk a nem egyértelmű.
2011. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen t-mobilos vagyok. a telefonrol azt irja hogy telepített alkalmazásként rajta van a facebook, twitter stb. de nem tudok elinditani ezek közül semmit:(
2011. szept. 10. 08:51
 3/6 anonim válasza:

Ha az alkalmazást akarod elindítani, tehát Facebook... érted, van egy olyan ikon...

Ahoz hogy azt eltudd indítani, kell Wifi hálózat, amire felcsatlakozol... ha meg a 0.facebook.com nem megy, akkor passz :/

2011. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a 0.facebook.com nem megyrajta akkor a beállításoknál az adatforgalmadat próbáld meg visszaállítani.Amugy a telepített alkalmazás meg csak wifivel fog működni,ellentétben wifivel a 0.fb nem működik de ha a wifid be van kapcsolva nem is lesz rá szükséged mert minden menni fog a telón mint a gépeden a neten!:-)

Egy kis tájékoztató: [link] Remélem segytettem,sok sikert.

2011. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem sikerül meg csinálni ha t-mobilos vagy akkor

beállitások -> vez.nélküli és hálózatok -> mobilhálózatok ->hozzáférési pontok neve->meg nyomod alul a jobb gombot és csinálsz egy újat -->

név:T-Mobile Wap

APN:internet

proxy:212.051.126.002

port:8080

fel.hasz.név:wap

jelszó:Wap

szerver: nincs beállitva

mms-központ:nincs beállitva

mms-proxy:nincs beállitva

mms-port:nincs beállitva

mcc:216

mnc:30

hitelesítés típusa:nincs

hozzáférési pont típusa:internet

2011. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kiskukac0 válasza:

Ez engem is érdekelne.! :)

Megcsináltam azt amit az előttem szóló írt, de ha bemegyek GOOGLE-ba és beírom azt írja ki, hogy ez a weboldal nem elérhető..Akkor mit csináljak?

2013. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!