Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan formázzam le a sonymat?

Hogyan formázzam le a sonymat?

Figyelt kérdés
Tehát leformáztam géppel a memókártyát, de miután visszatettem a telefonba kéri a telefonzár kódját a formázáshoz, azért szoktam megformázni, mert utána minden bekapcsoláskor kéri, és hiába nyomom meg négyszer a 0-át helytelen kód, akkor a 9999-el is próbálkoztam, akkor azzal is, hogy végig ameddig engedi benyomom a nullát de úgyse jó mi a F@szt csináljak még vele, hogy leformázza!
2011. szept. 9. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfelejtetted a telefonzár kódját vagy nem jól írtad be többször akkor szervíz.

Ha szerencséd van és olyan telefon tipus, akkor esetleg SETool.

2011. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát k550i!
2011. szept. 9. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem a SETool, hanem az xs vagy az xs++.

Ebben a gdfs majd a read phone lock code.


Csak cid52-es szoftverig működik, ha cid53 akkor házilag nem lehet, marad a szervíz vagy olyan gsm bolt, ahol ilyenekkel is foglalkoznak. 1-2 ezer-ért megcsinálják.

2011. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!