Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 ha tv antennás és...

Iphone 4 ha tv antennás és lehet is vele fogni a magyar adókat akkor már nem lehet Klón? Van valami nagyon szembe tűnő különbség a klón és az original között? Pl apple jel a hátulján vagy valami?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
pont akkor klón, ha tv antennás
2011. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szembetűnő különbség, hogy a valódí iphone nem képes tv adásokat fogni, nincs benne antenna
2011. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor gondolom nem is érdemes megvenni ha klón ? 8ezer lenne am, de nemtom így hogy klón sztem sokat nem ér...
2011. szept. 10. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
az ingyen sem éri meg
2011. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
lol 8 ezerért azt gondoltad, hogy eredeti? :D
2011. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Először 40-ért akarta adni utána rá jöttem hogy klón most 8ért adja.. xD
2011. szept. 10. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Eh... Szerintem hagyd a fenébe... ha igazi lenne akkor marhára megérné 8ezerért, de egy vacak klón még annyit se ér... Semmiben se olyan mint az eredeti telefon... Szó szerint egy használhatatlan vacak az ilyen másolat...
2011. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!