Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Xperia x10-es...

Sony ericsson Xperia x10-es telefonon lehet ingyen facebook-ozni?

Figyelt kérdés
T-mobilos vagyok 30-as 0.facebook.com ot is probáltam..:S de semmi:S vagy hova kell beírni a "0.facebook.com-ot?"
2011. szept. 10. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
A böngészőbe. De ha elolvasnád a tmobile oldalán a facebook zero-ra vonatkozó infókat vagy használnád a keresőt szerintem előbb megtalálnád a problémádra a választ.
2011. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
böngészőbe beírtam de semmi.. de az utóbbi pár ötlet jó ötlet..xd
2011. szept. 10. 13:25
 3/10 A kérdező kommentje:
egyik változata se jó..:S
2011. szept. 10. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Mert mi a nem jó benne?
2011. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beirom a böngészőbe és azt irja nem jeleníthető meg a honlap.. vagy valami ilyesmit ír
2011. szept. 10. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Ezért mondom, hogy használd a keresőt. Naponta legalább 10x megkérdezik és mindig ugyanazok a problémák szoktak fellépni: nem jók a netbeállíátsok, le van tiltva a kártyáról vagy a telefonról a net.

Meg ha elolvasod a tmobile oldalán a facebook zero-val kapcsolatos követelményeket ott is fel van tüntetve, hogy valamilyen nete csomagot mindenképpen aktiválni kell a telefonon.

Kicsit önállósíthatnád magad az ügy érdekében. Nem nehéz megoldani és nem is kell hozzá zseninek lenni. Csak egy kis gondolkodás meg kb. 2 perc utánanézés.

2011. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha levan tiltva a net.. akkor hogy aktivájuk
2011. szept. 10. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Úgy hogy aktiválsz egy netcsomagot pl. a netstartot. De ez androidnál nem túl szerencsés, mert annak úgyis kell a net és hát 13Ft/10kB-os áron kicsit húzós lenne minden. Inkább egy gonet m vagy melyik a legolcsóbb csomag. Van benne 30MB és 590 Ft/hó. Felhívod az ügyfélszolgálatot és tőlük kérded a csomag aktiválást. Ha ez utóbbit választod akkor bátran netezhetsz bárhol és bármikor a telefonoddal.
2011. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Állítsd be a hozzáférési pontot. Legtöbb telefonban már benne van a beállítás, ezt T-Mobile NET-ként fogod megtalálni a telefonban. Csak ezzel csatlakozz, mert a WAP beállítással pénzt vesz le a kártyáról. A web'n'walk hozzáférési pont is kiváló a csatlakozáshoz.

t-mobile netet hol találom meg a telefonban? mert kerestem de nemtaláltam:O

2011. szept. 10. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Az APN beállításoknál. És ha már be van állítva akkor web'n walkként van ott
2011. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!