Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy t700am előfiz-es....

Van egy t700am előfiz-es. Szeretnék egy másikat (mellé) dominóban csak Wifizni (t700on nincs). Lg optimus p350 v move by t mobile? (a wifiset nem sokszor tölteném fel pénzzel, csak amennyit muszáj) Vélemyény?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem. Veszel egy másik telefont akkor miért nem teszed bele abba a mostani kártyádat és használod úgy? Amúgy szerintem az LG-t vedd. Vagy vehetsz egy ipod touch-ot is. Telefonálni nem lehet rajta mert nem telefon, de minden másra kiváló cucc.
2011. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam mert az androidos telókról azt hallottam hogy mindenféle frissítésért leszív egy kis pénzt.A kértyáról nem tud.(Kijelentettem hogy androidos kéne és egyből letámadtak páran...meg van pár barát aki ugyan így járt)
2011. szept. 10. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Kötsz hozzá egy netelőfizetést és máris nincs ilyen probléma. A T-né ott van ez a 590Ft-os gonet csomag. Vagy fel is hívhatod az ügyfélszolgálatot és letiltod a kártyáról a netet. Így tuti, hogy nem fog a nethez kapcsolódni csak wifin.
2011. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a nettiltásra már én is gondoltam. De amúgy olcsóbban is jön ki ha domino csomagban veszem meg,mert készülékváltás a legdrágább:) na mindegy.. biztos hogy várok még :) köszi a válaszokat !
2011. szept. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!