Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus 2 x romozás és aksi?

Lg Optimus 2 x romozás és aksi?

Figyelt kérdés

Leg optimust szeretnék venni,,ha tesznek rá főzött romot(megbeszéltem azzal a hellyel,ahonann vesze,hogy raknak rá),csak a felesleges programok jönnek le róla nem?

Ez milyen programokat jelenthet?

1 napot kibír az aksija?

úgy értem este feltöltöm és reggeltől estig kibírja az aksija?

sokat használnám,de szerintem egy olyan mondjuk napi 18 órát ki bír nem? vagy 1 nap 2x is fel kell töltenem?

Előre is köszönöm.


2011. szept. 10. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Leg optimust szeretnék venni,,ha tesznek rá főzött romot(megbeszéltem azzal a hellyel,ahonann vesze,hogy raknak rá),csak a felesleges programok jönnek le róla nem?


Nem éppen. Rom készítőtől függ, hogy mi az amit benne hagy a romban és mi az amit lecserél. Azonkívül némelyik rommal gyorsabb a telefon is mert jobban optimalizálják. Jobb lenne ha te magad raknád fel a főzött romot mert akkor szétnézhetsz milyen rom van hozzá és melyik romnak mi a hibája, mi nem működik benne és így tudsz választani is.


Ha nagyon sokat fogod használni akkor azért szűkösen fogja kibírni azt az egy napot.

2011. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és ha nem teszek rá romot?

nagyon rossz lesz?

hamarabb fog lemerülni a sok program miatt?

vagy ha nem teszek rá romot,akkor mi a hátránya?

2011. szept. 10. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem teszel rá romot akkor nem teszel rá. Ez nem egy kötelező dolog. Nem lesz tőle rosszabb a telefon és nem is lesz hátránya.

A több program meg nem jelenti azt, hogy jobban is fog merülni az aksi.

2011. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen létezik?

ez beválhat?

azért ha meglesz a teló,szerintetek érdemes lenne beszerezni egy ilyet?

2011. szept. 10. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Létezni persze, hogy létezik. Van néhány típus amihez gyártanak nagyobb kapacitású aksit. Eddig én egy HTC Desire-hez láttam ilyet a neten.


ez beválhat?

Hát kétszer akkora aksi, biztos tovább bírja.

2011. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem,nagyon szépen köszönök minden választ.
2011. szept. 10. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
azért azt hozzá kell tenni, hogy az ilyen utángyártott akkuk sose annyit bírnak, mint amennyi rájuk van írva. túl sok javulást nem jelentkezne, maximum nagyon sok használat mellett kibírná azt az 1 napot olyan 20%-os töltéssel.
2011. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!