Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n8 vagy lg optimus 2X?

Nokia n8 vagy lg optimus 2X?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 20:19
 1/5 anonim válasza:
lg 2x
2011. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Furjadék* ***** válasza:
72%

Mire kell?Ha kamera, akkor N8.

El fogják kezdeni szarozni a Symbiant, holott csak em oylan grafikus a felülete, meg ódivatű.Bőven van oylan kezelhető, mint az ANdroid.A fontosabb alkalmazások is megvannak rá...

2011. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
71%, neked se igazán volt még hozzá szerencsétlenséged... A Symbian tényleg egy nagy rakás. Anyi a bug benne, mint égen a csillag, androidos telefonnal töredék annyi gond sincs. Az N8 a symbi miatt hajlamos nagyon a fagyásokra, lassulásra, arról nem is beszélve, hogy a telefon képességeit az oprendszer alatt nem is tudod teljesne kihasználni. Más dolog, hogy a Nokiánál megint xarból akartak várat építeni, az ő esetükben ez gyenge hardverből erős telefon. Nem az android miatt mondom a másikat, hanem, mert sokkal jobban van belül összerakva. Ha 12 MP-s kamerát akarsz, vegyél fényképezőgépet. Az egyik csúcstelefon (érteni ez alatt felső kategóriát), a másik nem. Ennyi.
2011. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
én megerősítem, mert nagyon sokáig volt symbian-os nokiám, érintősből is több fajta, és egyszer nem fagyott le meg semmi...most a sebesség az természetesen más. de szerintem meg tőlem akár ios is lehet, ugyanazok a dolgok symbianra is megvannak, amik androidra. egyébként cigányhifinek és fényépezőnek nagyon jó használható az n8. 2X meg most a 1080p-s videójával van előrébb, de ha van egy átlag,nem hd-s monitorod, akkor teljesen mind1 milyen videót rögzít. a 2 magnak meg más hasznát nem lehet venni, mert nincs igazán olyan alkalmazás ami kihasználná.
2011. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem inkább keress valami más mobilt, a 2X SZERINTEM csak egy próbálkozás volt,nem azt mondom,hogy rossz, sőt egy új technológiát hozott de ennyi pénzért válassz valami mást amivel nem lesznek gondjaid,mivel a 2 magosok között a 2X bizony nem az első a listán.Mondjuk Xperia ARC,NEO,Galaxy S,HTC Desire HD...
2011. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!