Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP könyörgöm! Még nincs 1...

HELP könyörgöm! Még nincs 1 hete hogy megrendeltem a klikk telefonokosítót, de ha belelépek az opera mini-be, ezt írja ki: "use to connect. Please review your network settings. " Miért írja ezt? Nem úgy volt hogy ez 3 hónapig ingyenes?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek normális válaszokat adni.
2011. szept. 10. 22:03
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. szept. 10. 22:05
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Azért írja ki ezt a böngésző, mert nincs adatkapcsolatod. Valószínűleg a telefonod nincs még beállítva ( például hiányzik az APN ) A telefon kijelzőjén látod,hogy van adatkpacsolat? Esetleg a telefon beépített böngészőjével ( ha van ilyen ) tudtál netezni?
2011. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Két napig simán tudtam vele netezni. Nemtudom mi baja lett :S
2011. szept. 10. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha azelőtt tudtál vele netezni és semmit se változtattál akkor nem nálad van a hiba! Jelezd a szolgáltató felé.
2011. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Olvasd el ezt:


[link]

2011. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telenor-os vagyok...
2011. szept. 10. 23:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek.... : (
2011. szept. 12. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha telefonodon semmit sem változtattál akkor itt senki sem tud neked segíteni. Beszélj a szolgáltatóval!
2011. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!