Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg e720 optimus chick...

Az lg e720 optimus chick androidos telefonra hogy lehet telepiteni azokat a programokat amiket letöltöttem netről?

Figyelt kérdés
letöltöttem játékokat és programokat netről és nemtudom a telefon melyik mappájába kell áthelyeznem? Meg még egy kérdés, az hogy a telefonban hol találom meg a letöltések mappát?
2011. szept. 11. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindegy hova másolod a lényeg, hogy megtaláld. Én pl. a memóraikártyán létrehoztam egy külön mappát ahova bemásolom a fájlokat és így könnyen megtalálom. Erre egy fájlkezelő a legjobb megoldás. De van 1-2 dokumentum olvasó program is ami megnyitja az apk fájlokat pl. a Motorolámon a Quick office-szal lehet így telepíteni. Mondjuk személy szerint inkább használom a Marketet. Gyorsabb, kényelmesebb, egyszerűbb.


A letöltések mappát meg a memóriakártyán találod, valószínűleg downloads néven.

2011. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2011. szept. 11. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!