Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telőt...

Alex25 kérdése:

Szerintetek melyik telőt vegyem? -Nokia N8 -Nokia X7 -Samsung I9000 Galaxy S 8GB Jelenleg a samsunghoz állok a legközelebb, de ha tudtok olyan okot ami miatt a nokia valamelyik fajtáját vegyem osszátok meg.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. szept. 11. 18:32
 1/7 Kova 55 válasza:
100%
Én biztos valameik nokiát venném,x7 nagyon szép meg minden,de az n8 12 mp es....és olcsóbb is....de amúgy nokiába majdnem az összes jó, sokkal stabilabbak,jobban bírják és jobban kivan találva,ennyi ,samsung kizárva.Nem fogsz csalódni.
2011. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
samsung
2011. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
samsung mert androidos, a nokiát simbyan al b@szhatod
2011. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Nagy Nokia fan voltam, de az érintős telefonjaik elüldöztek, a hardver elmaradottságáról nem is beszélve. A Samsung pedig máig sem nyert meg.

Gondolj bele, hogy egy kemény 50 ezres SE Xperia miniben erősebb processzor van, mint a 100e feletti Nokia N8-ban, hogy az android és a symbian közti különbségekről már ne is beszéljünk. A helyedben semmiképp se vennék érintős nokiát, akkor már inkább samsung...

2011. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aha értem, sztem maradok a Samsungnál.

Ha a kinézet lenne az elsődleges akkor nokiát vennék, de a samsungnál bejön az AMOLED kijelző és a nagy felbontás

2011. szept. 11. 19:15
 6/7 A kérdező kommentje:
480x800 pixel, 4.0"
2011. szept. 11. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azért választanék egy LG Optimus 3D t mert új és szép a megjelenítőkéje.(Egyébként inkább egy használható Samsung SGS mert a nokia a symbian on kívül csak a mangót tudja felmutatni ami ugyebár a mobil felhasználóknak kevés az android mellett)
2011. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!