Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a feloldó...

Elfelejtettem a feloldó mintát a telefonon mit lehet vele kezdeni hogy újra menjen?

Figyelt kérdés

SAMSUNG GALAXY S-em van

Nem rég kaptam és kiakartam próbálni, és megadtam az adott szót amit akartam,...de nem értem h miért nem fogaja el..pedig azt gondolom h úgy írtam be ahogy megadtam. Előre köszönöm, a segítséket, minnél hamarabb szeretném használni, mert fontos lenne.


2011. szept. 11. 19:19
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
71%
ha frissíted az androidját, akkor visszaáll. Biztos lehet kevésbé brutálisan is, de én azt nem ismerem.
2011. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért..köszönöm, jobb mint a semmi :D...de remélem lesz jobb megoldás is :D
2011. szept. 11. 19:28
 3/6 Maka1234 ***** válasza:
Hát ha ujra inditod akk beirod a pin kdot és fõmenun leszel csak az a baj ho ahoz kikell venni az akkumlátort d megvárhatod mig lemerul
2011. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A recovery menüben vagy valahol lehet rá factory resetet nyomni.

De majd jön a sok SGS tulaj aztán megmonnnya a tutit. :)

NEm ártana elolvasni a használati utasítást. ugye??

2011. szept. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2012. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha nincs pin kodom és nem tudok google fiokal bejelenkezni akor mit csináljak
2012. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!