Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik olcso...

Szerintetek melyik olcso androidos telefont valasszam?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket valaszam a sony ericsson xperia x8-at,sony ericsson xperia x10 mini pro-t,Samsung galaxy mini-t vagy a samsung galaxy 3-at?
2011. szept. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ajánlhatok neked akkor sima Xperia mini pro!

ha ezek közül akkor talán x8!

2011. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az x8 nem nagy szám,az x10 mini pro teljesen rendben van, de elég kicsi a kijelzője.A Galaxy mini nem rossz,bár nem ismerem annyira.A Galaxy 3 (amit én is birtokolok ) nem egy rossz készülék, játszani ne akarj rajta, mert 3d gyorsító nem került bele. A böngészés néha kicsit döcögve megy.Zenélni és fényképezni viszont azért a cirka 30 ezerért amit kérnek érte nagyon jól tud!A Zte Blade se rossz ebben a kategóriában, illetve az utódja a Libra még annál is jobb.(Kb. azonos hardver, jobbban optimizált szoftver)
2011. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat nekem nagyon bejon pedig az x8 nagy felbontas lehet irni a virtualis qwerty billenyuzetel lehet rajta jatszani(lattam mar sok jatekot ami megy rajta) es a netezes is konnyeben megy nagyobb felbontasal.
2011. szept. 11. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Sz@rt nagyobb a felbontasa.helyedben telenor one touch,.-ot vennek.bocs az ekezetekert.telotol vok
2011. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem x8 van és nagyon jó,minden működik rajta hála:-) A kijelzője is szép,szerintem ezt vedd ha már tetszik is.
2011. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es igazak azok a hirek hogy lassu az x8?
2011. szept. 12. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,nekem egyáltalán nem lassú,a net még néha gyorsabb is mint gépen,a memóriája is tele van de nem lassul be:-)
2011. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha jot akarsz akk telenor meg olcsobb is
2011. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De en nem merem mert neztem teszt videot rolla es mondtak hogy meg beta es akkor biztos a 3d gyorsito vagy nem tudom hogy hivjak nincs benne igy nem jok a 3d jatekok a mobilra
2011. szept. 14. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!