Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a NIGHTLY és a...

Mi a különbség a NIGHTLY és a BOOTWIFI 3 között?

Figyelt kérdés
Látom, hogy DEFY-re a legfrissebb cucc amit felraktak az BOOTWIFI3 nevet viseli, az előtte lévő pedig NIGHTLY-t. Mit jelent ez? (CM7)
2011. szept. 12. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani én is csak nem rég tettem fel a CM7-et, én úgy tudom ha egy nightly-t akarsz telepíteni akkor az időben azt megelőző BOOT névvel ellátottat kell előtte feltenni és csak aztán a nighlyt. Azt hiszem ez a kernel változás miatt kell, augusztus 22.-e óta. Remélem segítettem. ( a boot névvel ellátott is egy cm7 nem muszáj utána feltenni a nightlyt is.)
2011. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már fel is tettem ezt a BOOTWIFI3-masat. Alapból nekem egy CM7.1 RC1.5 volt fel, arra frissítettem rá. Tökéletesen működik, bár nem tudom hogy ez mitől több/jobb. Talán ilyen apró hibák vannak benne javítva.
2011. szept. 12. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom h itt mennyire igaz de bladenel nigtlynak azt nevezik ha a fejlesztőnek nem volt elég ideje a rom további stabilizálására így az addig meglevot tette nyilvánossá ami meg nem hibátlan nem a végleges csak úgymond egy rc.....
2011. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nightly jelentése esti. Azt jelenti hogy az addig a napig elkészült javításokat tartalmazza, de felmerülhetnek új hibák is, tehát nem mindig éri meg feltenni.
2011. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!