Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2-3 napja nem jó a telefonomon...

2-3 napja nem jó a telefonomon (Samsung Galaxy Mini) a Twitter. Mi lehet a baj? Vigyem szerelőhöz vagy, hogyan lehetne frissíteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
vigyed szerelőhöz.
2011. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vidd el ezzel a szerelőhöz, hátha kiröhögnek... ha marketről szedted le akkor menj a saját alkalmazásokhoz ott pedig vagy update, vagy eltávolítás aztán telepítés.
2011. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,egyrészt ezért ódzkodom a szereléstől,hogy kiröhögnek,meg már így is vagy 10x voltam náluk hülye kérdésekkel,másrészt próbálgassanak belépni a személyes oldalamba(?).Törölni már egyszer töröltem,és újra is telepítettem,de nem lett jobb,annyi hogy ki vagyok jelentkezve és nem enged belépni,mert valami ilyesmit ír ki:An error occurred when you trying to signing in.Please try again later.

Hát még próbálgatom,köszi a válaszokat!

2011. szept. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!