Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet így tisztítani a Samsung...

Lehet így tisztítani a Samsung Galaxy S2 képernyőjét?

Figyelt kérdés
Szerdán jön meg a telefon. Ha rendelek hozzá fóliát, akkor is leghamarabb 1 hét múlva jönne meg. Szóval, ha piszkos lesz a képernyője, akkor szemüvegtörlő kendővel megtörölhetem? Nem lesz ez káros hatással a képernyőre nézve? Köszönöm!
2011. szept. 12. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Érintőképernyős telefonra fólia fatális hülyeség! Ha elcsúszik, rosszul rakod fel vagy valami akkor simán lehet ha a távolságérzékelők és a giroszkóp nem fog működni rendesen, és akár az is elképzelhető, hogy ezzel elkalibrálod az amúgy tökéletes érintőkijelzőt. Hülyeség! Vegyél neki egy bőr tokot, és ennyi.

Én DEFYmet zsebben hordom, simán mert mint tudjuk, annak nem árt.

2011. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy gond lenne, csak legyen tiszta és száraz a kendő.Egyik haverom az Iphone-ját ékszer és gyémánttisztító kendővel tisztítja folyamatosan és elég szépen leszedi a lenyomatokat meg mindent.
2011. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nekem nem Defy-m van, hanem Galaxy S2 lesz cirka két napon belül. Mint tudjuk, a Defy egy igazi túlélőművész, őt alapból ilyenre tervezték, de az S2-t nem.

Viszont nagyon köszönöm ezt a bőrtokost verzió felhozását, jó ötlet, viszont még mindig fent áll annak a helyzete, hogy 1 héten belül se bőrtok, se fólia nem lesz, sőt a fólia lehet, hogy pár héten belül nem is lesz, mivel nagyon figyelni szoktam a tokokra, ráadásul ha már kell egy tok, akkor nem 500 Ft-os sz*rt (már elnézést) veszek, hanem akkor már egy ízig-vérig márkásat, ami megfelelő lesz.

Tehát még mindig fent áll a kérdés, 1-2 hét fólia, tok mentes használat mennyire károsítja az S2 kijelzőjét?

2011. szept. 12. 20:17
 4/12 anonim ***** válasza:
gs2nek sem karcolodik a kijelzoje
2011. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy leszedi gyönyörűen a lenyomatot, viszont ez nem-e károsítja túlságosan a kijelzőt?

A kendő, amivel tisztítanám nem is igazán szemüvegtörlő, mivel a szemüvegtörlőmnél is sokkal jobb anyagú, öröm megtapogatni, a tévéhez kaptuk, de nem csak azt szoktunk vele tisztítani, hanem meg szoktam törölni vele a laptop kijelzőjét, stb., de az ugye nem ilyen érzékeny kijelző...

2011. szept. 12. 20:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezzel vitatkoznék. Elképzelhető, hogy sokat segít a Gorilla Glas üveg a kijelzőn, de olyan egyszerűen nincs, hogy nem karcolódik, főleg hosszútávon, főleg úgy, hogy sokat kell törölni, mivel amennyit használni fogom, igen csak lenyomatos lesz a nap végére.
2011. szept. 12. 20:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lassan 1 év Galaxy S-em van, és még egy karcolás sincs rajta, nagyon jó cucc ez a Gorilla Glass. Fólia sosem volt rajta, és tisztításhoz sem használok semmi extra cuccot.
2011. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Samsung Galaxy 3-am van, ami árban sem minőségben sem tudásban nem S2 kategória.Mikor megvettem gyorsan vettem hozzá egy jó kis bőrtokot 3000-ért(ami ugye szintén nem egy ökör ára)és soha semmi baja nem volt, az egész telefonon egy karc nincsen, pedig már több mint fél éves, és esett 1-2-t,persze tokkal.Nyugodtan törölgesd, csak ne egy kínai műszálas törölközővel.
2011. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezzel annyit sz*rozni, akár egy ronggyal is törölgetheted, akkor sem lesz semmi baja, a gorilla glass nem véd 100%-osan ezért nyilván egy fóliát tegyél rá. De ezt sem netről kell rendelni ahol 1 hónap múlva hozzák, hanem bemész egy gsm boltba és veszel egyet ugyan így bőrtokot is, ha esetleg nincs náluk akkor rendelnek és 1-2 napon belül lesz.
2011. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Úgy fogok rá vigyázni, mint a szemem fényére, amíg nem lesz tok. Na, de azután se fogok vele pingpongozni, de nyugodtabb vagyok, hogyha lesz rajta valami burkolat.

Még egyszer köszönöm!

2011. szept. 12. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!