Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyővédő fóliát nehéz jól...

Képernyővédő fóliát nehéz jól feltenni telefonra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag vért izzadtam vele. Lehet, hogy én voltam sügér, de mire légmentesen sikerült normálisan feltenni, hát komolyan... Ha szolgáltatónál veszed, de akár egy kisebb telefonos üzletben, szerintem bátran kérd meg az eladót, szopókázzon vele ő. Ha meg elrontja, akkor az az ő felelőssége.
2011. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nehéz, a boltokban elvileg ingyen rárakják ...
2011. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha pancser vagy, elég nehéz, mindazonáltal pont ugyanakkora erőfeszítést igényel jól felrakni, mint rosszul.

Az egyik szélét a helyére kell illeszteni és pl. egy bankkártyával folyamatosan kísérve a helyére simítani.

2011. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mien fólia pl egy Zagg Invisible Shield et nagyonegyszerű , de egy álltalános olcsó fóliát nehéz (szerintem)
2011. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!