Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Blade-ről és általánosságo...

Zte Blade-ről és általánosságokban az okos telefonokról lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Most vettem a telefont, igazából nem sok bajom van vele, csak ez az első okos telefonom. És lenne pár triviális és pár kevésbé triviális kérdésem.

Elsőnek is, poénból raktam rá egy háttérképet amit fényképzetem, azt hogy szedem ki? Már kitöröltem a képet pedig.


Aztán alapjáraton kaptam, és nem neteztem rajta, de kicsit olvasgattam és hogy 3g meg ilyen netes dolgok be voltak kapcsolva és hogy ezek maguktól is adatforgalmat bonyolítanak, ma kikapcsoltam amit tudtam, de még mindig van gps a böngésző és behozza a kezdőoldalt, és az időjárást is helyre pontosan mondja. Ezek továbbra is adatforgalmat bonyolítanak mert ha igen ki kéne kapcsolni nem akarok már is magas számlával kezdeni.

Amúgy t-mobile Like díjcsomagban vagyok szóval van 50 mega forgalmam de azt se akarom elpazarolni, inkább csak wifi mellett neteznék.


Továbbiakban olvastam ezt a rom dolgot, ez mi? Erre szükség van? Pl ha akarok rá valami programot rakni, esetleg játékot. És pl Témákat lehet e a telefonra rakni ha igen akkor hogy?


Biztos lesznek akik hülyének tartanak a kérdés miatt, de komoly válaszokat ha lehet, és nem kell fikázni a telefont se, én eddig meg vagyok elégedve, nem kell elvenni a kedvem már az első nap :P


2011. szept. 13. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha beraksz egy másik hátteret az első megoldódik.


Azt, hogy 3-gt-t meg hasonlókat ne használjon az apndroiddal ki tudod lőni,ami marketről letölthető.De azért a telefon üresjárata nem kreál akkora forgalmat, hogy az 50 megád csak úgy eltűnjön.Van néhány alkalmazás, ami lekapcsolja a netet, ha az összes adatforgalmadat elhasználtad, egy ilyet nem árt telepíteni.Témát androidra nemigazán lehet rakni, csak keretprogramokkal. A moddolt romra nem lesz szükséged, ha nem akarod nagyon felspécizni a telefont,és csak az alap android adta lehetőségek érdekelnek.Programot telepíteni tudsz rá enélkül is.

2011. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi számít felspécizésnek. PL pár játék futtatása, vagy régen lehetett olyat még a ős régi kockafonomon(nokia N70) hogy filmet tömörítek rá és arról nézem, jó nem volt egy multiplex de csak a poén kedvéért jó volt :D

Alapvetően amire használni szeretném az telefonálás(milyen meglepő :D ) fényképezés, ahogy tapasztalom ebben nem a legjobb de amennyire kell megteszi, zene hallgatás. Némi játék, és wifin keresztül internet suliban illetve ott ahol elérhető a városban.


Azt mondták bent t-mobilenál hogy ha túl lépem se csinál semmit csak nagyon belassul, nem tudom ez mennyire igaz.

2011. szept. 13. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Azt mondták bent t-mobilenál hogy ha túl lépem se csinál semmit csak nagyon belassul, nem tudom ez mennyire igaz.


Nekem is Like díjcsomagom van és előző hónapban túl is léptem az 50MB-ot, de azonkívül, hogy lassították volna a netet meg küldtek róla egy sms-t, nem történit semmi.


Játékok, alkalmazások futtatása meg nem számít spéci dolognak. Többek között ez is feladata a telefonnak. A filmnézés se számít extra dolognak. Sőt konvertálni se kell annyira már a filmeket csak kell egy jobb lejátszó ami viszi az avi videókat. Szóval az ilyen dolgokra bőven jó a gyári rom is.

2011. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!