Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények Sony Ericsson...

Vélemények Sony Ericsson xperia x8ról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt Xperia x8-am, használtam a gyári 2.1es rommal illetve 2.3.5 custom rommal is. Igazából meg voltam vele elégedve, gyors meg minden, talán kicsit kicsi a képernyője igy a billentyűzet kényelmetlen néha
2011. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
még a telenor one touch is jobb nála. és az 25k-ba kerül kártyásan
2011. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most nemrég adtam el (kb 1,5 hete). Személy szerint nem voltam megelégedve vele. Az aksije (normál használat mellett, ami nálam napi fél óra telefonálás, kb 5 sms megírása és fél óra netezés) minimum 2 naponta tölteni kellett. emellett a szoftvere lassú és szaggat, az antennája pedig gyenge minőségű volt (a XI. kerület közepén simán elvesztette a térerőt beszélgetés közben). Lehet azonban, hogy csak gyári hibásat fogtam ki (Vodafone), de inkább lecseréltem a próbálgatás helyett.
2011. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az androidos nagyképernyős telók szerintem normális hogy 2 naponta max kell tölteni
2011. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
csak az x8 nem nagyképernyős
2011. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom,idáig mindenki teljesen meg volt vele elégedve,akiket kérdeztem:) de hát ti tudjátok , mindenkinek más..azért köszönöm a válaszokat!: ))
2011. szept. 15. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de már inkább az új xperia minit érdemes venni.


X8 főzött rommal a legjobb, ha ez nem gond csak akkor vegyél.

Kuyadroid vagy gingerdx a legjobbak.

2011. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 scarecrow válasza:
Szia. Nekem xperiám van. Nagyon megvagyok vele elégedve mindenkinek csak ajánlani tudom. Nekem elég akár egy héten egyszer-kétszer tölteni és közbe mondjuk egy héten netezek olyan 2-3 órát vele. Néha nehezen kapcsolódik be ez az egy rossz benne ja meg a billentyűzete mert már nem olyan billentyűzete van mint a normál telóknak. De meglehet szokni.
2011. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!