Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni, ha egyfolytáb...

Mit lehet tenni, ha egyfolytában a mobilszámom előző tulajdonosát keresik?

Figyelt kérdés
Az előző számom már 2 és fél éve megvan, egy szerelőé volt Bp-n, gondolom jó pár helyen meg volt hirdetve, mert még a mai napig hívogatják, hogy elromlott valami, és szerelő kell. Erre vettem egy másik mobilt új számmal, és most meg Zsóka nénit hívogatják. Gondoltam, hogy Zsóka néni nem lehet olyan népszerű mint egy szerelő, de őt is 2-3 naponta keresi valaki. Mi a francot lehet tenni? Nem kérhetek állandóan számcserét. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Mikor és hogyan oldódott meg a dolog?
2011. szept. 13. 14:43
 1/2 anonim válasza:
100%

Kcsg T-mobile elvette a számomat.Elfelejtettem,hogy lejárt az egy év az utolsó feltöltésem óta...Csak engem hívtak mindig.

Most azóta is,már két éve mindenki engem keres a régi számomon..:D szívás a másik csajnak,mert én éjjel is felvettem és rengeteg barátom hívogat...ÉJJELENTE MUHAHAHAAAAA!!!! Most mit mondjak?Generáljanak új számot,vagy legalább a régi tuljt kérdezzék meg mennyire használja még!szerintem.

2011. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz mit tenni, max elküldeni a telefonálókat melegebb éghajlatra.
2011. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!