Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi köze a Domino jelszónak az...

Mi köze a Domino jelszónak az ingyen Facebook-hoz?

Figyelt kérdés

Xperia mini pro-m van, de nem megy rajta a 0.facebook.com.

Elküldtem már a +netstart-ot is a 1430-ra, de semmi.

Bementem a helyi T-Mobile pontba, ahol épp a teljesen hozzá-nem-értő eladó dolgozott ma, aki kerek-perec megmondta, hogy ő nem tud nekem segíteni, hogy mit kell beállítani a telefonon, mert nem ért hozzá (wtf?), de "a srácok" (a másik két eladó, akik értik a dolgukat) fel szokták hívni az ügyfélszolgálatot, és jelszófrissítést (vagy mit) kérnek...

Lehet, hogy én vagyok hülye, de mi köze a Domino jelszavamnak a 0.face-hez?


Ja igen... Mellesleg a telefonon nincs beállítva a Proxy, a port, a kiszolgáló, az MMSC, ésatöbbi... Én sem konyítok sokat hozzá, de szerintem ezekkel lehet a baj, viszont én nem tudom, miket kéne ide beírni...


Várjam meg a holnapot, és majd megcsinálják nekem "a srácok", vagy tényleg van valami abban, amit a banya mondott nekem?

Help pls!


2011. szept. 13. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
így sem jó... :(
2011. szept. 13. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!