Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet elérni a vodafone...

Hogyan lehet elérni a vodafone ügyfélszolgálatot?

Figyelt kérdés
Hiába hivom a 1270-es számot nem kapcsolnak egy ÉLŐ embert akivel tudnék beszélni.Valakinek sikerült már őket elérni?Segitsetek léci,fontos lenne.
2011. szept. 15. 11:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Felajánlotta az 1-es gombot,előfizetőknek,és a 0-ást ha nincs előfizetésed.Elöszőr ezt nyomtam, és átirányitott vmi 1200-ás számra.Csak annyi a gondom hogy jött egy sms h megváltoztattam a tarifámat,miközben nem is :D szóval vicc.Erről akarom őket megkérdezni hogyan lehetséges ez.
2011. szept. 15. 12:34
 12/19 anonim ***** válasza:
Oké, felhívom neked még egyszer, hogy hogy is van, aztán írok.
2011. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Na, tényleg 0-ás gomb, ha nincs előfizetésed, nem 2-es (ezt én toltam el, de emlékezetből írtam), na de most, hogy felhívtam és beütöttem a 0-át, utána rögtön mondta, hogy MUNKATÁRSUNK KAPCSOLÁSÁIG SZÍVES TÜRELMÉT KÉRJÜK. És zene.


Szerintem próbáld még egyszer, így. És ahhoz, hogy megnézze a díjcsomagodat, fog kelleni az ügyfélbiztonsági kód, mert be kell lépjen a számodhoz. Egyáltalán tudod, hogy kinek a nevén van a számod? Ez fontos. Máskülönben személyesen tudod elintézni egy vodafone boltban (meg írasd is át a számot a saját nevedre), de szerintem egy próbát megér, hogy most beszélj a 0-ás gombon az ügyintézővel. Ennyit tudtam segíteni.

2011. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget.Inkább bemegyek egy vodához.Nem tudom pontosan ki a srác,csak a keresztneve van meg.De amikor a sim kártyát elkértem tőle,nem terveztem h meg is tartom hosszabb távon,aztán meg rajtam maradt.Mindegy is,köszi még egyszer,megoldom.
2011. szept. 15. 12:46
 15/19 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2019. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Archduke88 válasza:
Lol 8 év után azt írja sikerült megoldani xD
2022. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet, meg azóta is vonalban van az ügyintézővel. De most tényleg vicces kívül. Órákig kell várni, míg valakivel lehet beszélni.
2022. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
* Viccen kívül
2022. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Archduke88 válasza:

Igen...


Pont most nem rég szaladtam bele...

Másfél óráig ciripelt a muzsika és felsem vették!


F.ckafone

2022. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!