Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxi 3-asomon naponta...

Galaxi 3-asomon naponta többszöris elmegy a térerő pár mp-re, majd a pin kódot kéri. Miért van ez és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is galaxy 3 asom van és ugyanezt tapasztaltam én is sokszor hát ez telefonhiba ha jobban fogalmazok akkor android betegség néha elszáll magátol a rendszer ne parázz!(;
2011. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vedd ki a SIM kártyát, tisztítsd meg, törölgesd meg, dörzsöld meg, tedd vissza, hátha.. Nekem többször bevált.

Ha elmegy a térerő, attól nem kéri újra a kódot, csak ha a kártyát "veszti" el..

Még egy lehet, ha bármilyen okból restartol (újraindul) a készülék.

2011. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"android betegség"??

Nekem is androidom fut, 2.2-es, fél év alatt egyszer "tűnt el", semmi köze az androidhoz, legfeljebb a Galaxyhoz, de itt sem általánosítanék...

2011. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fél év alatt egyszer SEM...
2011. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeket.nem indul újra a telefn mert használom, egyszercsak elmegy, és már jönis be a pinkódos rész.az újraindulás tovább tartana.inkábbcsak elveszti a kártyát
2011. szept. 15. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy galaxy betegség mivel ismeröösmnek van lg optimusa ugyanez a probléma ennyi
2011. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem akarok itt vitát gerjeszteni csak vélemény az egész telefon egy nagy betegség adom el 1 éven belűl:D
2011. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!