Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyővédőfóliát hogy lehet...

Képernyővédőfóliát hogy lehet folt és buborék mentesen felrakni nokia 5800-ra házilag? Mi a trükkje srácok? : )

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Hallottam, hogy mások is sokat verekednek a fóliákkal, de ha óvatosan egy vonalzó segítségével rásimítod szerintem sikerülni fog, sok szerencsét :P
2011. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért ez a fólia minöségétöl is nagyon függ!!Vannak rossz minöségüek amiket nem lehet jól felrakni! AT PIXEL az nagyon jo márka . De kell egy clin amivel zsirtalanitod a kijelzöt és utánna fel kell dörzsölni ugy hogy a két élét fogod ha buborékos vissza huzod és ujból.
2011. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha Pesten lakaz akkor a Borároson kerek 500ft-ért kapsz fóliát és fel is teszik neked...(nagyon profin) ha érdekel leírom pobtosan hol ez a bolt :)
2011. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen felrakják,de le is fog hamar esni ! 500 ft fóliák pont nem a legjobbak min 1500. egy jo fólia
2011. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:35

leírnád? esetleg 1 telefonszámot is pls?

2011. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hali, szegedi vagyok. Köszönöm a válaszokat. Ha jól veszem ki a dolgokat akkor a zsírtalanítás a lényege a dolgoknak ugye?
2011. szept. 16. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Végülis igen ,de a gagyi fólia nem marad rajta sokáig..
2011. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bosárosos válasadó vagyok... Borárostéren (aluljárószsrüségben) 2 telefonos bolt van, a csávó aki a fóliát profin felteszi az a lentebb lévő boltban dolgozik (nem egy szinten van a 2 bolt) a számom : 06306456114 Ne zaklassatok lécci csak ha tényleg infó kell...

ha a boltban vagy mond h hallottad h ott szépen feltudják neked tenni és akkor tuti ahoz a csávohoz kerülsz, max megmondják h másik nap mennyél :)

2011. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!