Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia mini...

Sony Ericsson Xperia mini (vagy pro) vs Iphone 3GS. Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Érveket is írjatok, köszönöm!
2011. szept. 17. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha iOs kell,akkor iPhone,ha Android (vagy QWERTY) akkor Mini Pro


Nekem meg van a véleményem az iPhone-ról,de nemakarok flamet kelteni...

2011. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória a két telefon. A 3GS egy régebbi Apple de még mindig jobban összerakott szerintem mint egy mini pro. Én a helyedben az almát választanám.
2011. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tanúsítom, hogy a mini pro nagyon jól össze van rakva, a qwerty-je kényelmes, jól használható, a kijelzője pedig teljesen emberi méretű, a virtuális billentyűzettel sincsenek gondok. Akkor vedd ezt, ha egy jól használható, szinte mindennel kompatibilis telefont akarsz, emberi áron, na és persze nem tudsz élni android nélkül, amire van egy rakás ingyenes alkalmazás (ami meg nem az, könnyen az lehet). Nekem elsősorban a qwerty miatt kellett ő, de azonnal beleszerettem.


Az iPhone 3GS alapvetően nem egy kategória vele, árban legalábbis semmiképp. Ha iOS kell, meg egy alma logo a telefon fenekére, amivel lehet villogni haverok előtt, akkor azt érdemesebb megvenni. Az Apple mindig is nagyon adott a minőségre, ezen a téren nem lehet rá panasz, az OS-t is nagyon jól összerakták, szóval a telefon súrolja a tökéletességet, viszont vagy tudsz programot törni, ha kell valami plusz, vagy kicsengeted az árát.


Mindkettőnek vannak előnyei ás hátrányai is, csak azon múlik, melyik elégíti ki jobban az igényeidet.

2011. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, hogy a két telefon (mini vs. 3GS) nagyon nem egy kategória, sem árban sem pedig az oprendszer milyenségét tekintve!


Mini egy kompakt telefon, minden ugyan úgy megtalálható benne ahogy egy nagyobb telefonban csak itt sokkal kisebb a méret. A sebesség is ugyan olyan mint egy nagyobb, komolyabb okostelefoné! Jó választás lehet ha olyan telefont szeretnél aminek kicsi a mérete, tovább bírja az aksi mint más okostelefonoké. No meg ha szereted az Androidot és a "szabadságot" amit kínál neked találták ki!


3GS ugye drágább, zártabb, ugyan több program van rá és minőségibbek, viszont a nagyobb része fizetős, persze nem drágák, de mint tudjuk sok kicsi sokra megy! A fényképezője sem olyan jó mint a mini-é...!


Én is a mini-t ajánlanám neked leginkább!

2011. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3GS sem rossz telefon, de azért már nem egy mai darab. Nem tudom az Apple frissítései hogyan érkeznek, de valószínűleg nem pont rá vannak kihegyezve, hanem a rövidesen érkező 5-ösre. Ezzel szemben a Mini az SE egyik legfrissebb modellje és egy ideig még biztosan érkezik hozzá a terméktámogatás a frissítések tekintetében. Igazából ezt tudom hozzáfűzni a korábban szólókhoz, egyébként egyetértek a leírtakkal.
2011. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az Iphone 3GS és az Iphone 4 között milyen mértékű a különbség? A 4-et se érné meg megvenni a Sony helyett?
2011. szept. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!