Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem Samsung Galaxy...

Nemrég vettem Samsung Galaxy mini-t (itt ajánlották és megvettem) és kerestem rá játékokat meg nagyon jó programokat, de nem találtam! Linkelnétek pár oldalt?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék! 1-etlen oldalt találtam ahol lehet letölteni ilyen dolgokat (csak telefonnal lehet felmenni, Waptrick.com).
2011. szept. 17. 19:36
1 2
 11/13 Sárkányfűárús ***** válasza:
A Samsung Apps-t felejtsd el...egy rakás kula....csak az android marketen cuccolj!:)
2011. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért ne hülyézzétek le szegényt :D

Menüben van egy zöld szatyor ikon Market (vagy vmi hasonló) névvel.

Wifi bekapcs, market megnyit. Ott kiválasztod, hogy apps vagy games. Aztán hogy ingyenes vagy fizetősek érdekelnek. Vagy felmész a nokiaprogramok.hu-ra (milyen meglepő), majd ott baloldalt Letöltések, aztán android programok illetve játékok. De a google is a Te barátod, nomeg az appbrain.com. Sorolhatnám még, de nem akarom. Ezekhez is 2-3 nap hidegélelemmel kell nekiugorni.

2011. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértő szándékkal írom de: Atya úr isten :D.


A menüben a Market egy zöld-fehér kis szatyor ami negy android van rajta. Google fiókot csak tudsz rajta csinálni(mert írja az utasításokat) mert először azt kell mielőtt belépsz a marketbe.



Egy NEM sértő szándékú megjegyzés: Ha már androidost vettél illet volna utánanézned egy kicsit, hogy honnan tudsz letölteni :).

2011. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!