Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia c5-03 androidos...

A nokia c5-03 androidos telefon? Meg ha valakinek ilyen van pár véleményt irhatnátok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

symbianos!

Persze androidos,ja meg van s-pen funkciója is meg super amoled kijelzője van! :D:D

mint az s5231-as kérdés

2011. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Nokia meg az android, tájékozódj már egy kicsit, legalább a GOOGLE-t tanuld meg használni!

5 évvel ezelőtt a Nokia egy kib*ott jó márka volt, az akkori telefonjaik még ma is jók, ha azt vesszük, hogy akkoriak. Viszont meg is rekedt az akkori szinten, ma már nem igazán vennék tőlük telefont.

2011. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az emlékezetem nem csal akkor az az a telefon aminek numerikus billentyűje van és érintős... nem szeretem mert rezisztív a képernyője (nyomásra érzéken, már elavult tehnika ) és bár nagy, 5pegapixeles a kamerája satbil fókuszos ami egy kalap sz@r.
2011. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5 megapixeles kamera, de vakuja nincs. Viszont ingyen GPS van rajta(bár én nem sokat használom) és filmeket se tudok rajta nézni csak youtube videókat!
2011. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!