Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér egy iPhone 2g...

Mennyit ér egy iPhone 2g jelenleg?

Figyelt kérdés
Hátulján kissé zsebkopott, kijelző nem karcos, 2 helyen van 1-2 millis pixelhiba, de nem zavaró. Tartozékok nincsenek hozzá.
2011. szept. 18. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az apróhirdetések, amiket találtam, nevetségesek voltak. Körülbelül 25-30-at érhet reálisan. Persze ha van, aki hajlandó megvenni.
2011. szept. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hajlandó megvenni? Ennyire elavultnak számít már a 2G? Igaz, hogy a legrégibb iPhone, de rengeteg embernek még nyomógombos telefonja van, szóval nem értem miért van ennyire leírva ez a mobil.
2011. szept. 18. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert azok a nyomógombos telefonok használtan ezer forintért se kelnek el.

Ehhez képest jó ára van a tiédnek.

Másodsorban új androidos mobilt vettem 8 ezerért. Ennyi.

A piacot a kereslet és a kínálat együttesen határozza meg. iPhone 2g téren csak kínálat van már inkább.

2011. szept. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ne felejtsd el, hogy ahogy kijön egy új ifon, a régi már nem lesz olyan menő.

Rákerestem az én mobilomra (Nokia 5800), azt használtan, pótakkuval, összes tartozékkal, másik hátlappal, tokkal, és rengeteg mással árulja valaki 25-ért...

2011. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy fillért nem adnék érte,aki megveszi annak csak villogni kell,mivel minden app az új szifonokra van írva,lassú stb,stb
2011. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Még a 3GS is elavultnak számít, és fel nem fogom, hogy kinek kell használtan, ha azt nézed, hogy pár tízezerért sokkal jobb androidosokat lehet kapni. Újonnan, garanciával, nem egy sokéves telefont, amit már hárman összefingtak.
2011. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!