Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor az új Sony Ericson mini...

Akkor az új Sony Ericson mini pro 2 sk17i egy rakás sz*ar?

Figyelt kérdés

[link]


Búg a videó közben valami, nem mindig megy a wifi, most akkor vegyek ilyet vagy sem?


2011. szept. 18. 10:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

A videó nem búg.


A wifi hiba egyéni, nem általános, a garancia fedi ha gond van vele.

2011. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
neked van ilyen telód? Azt írják ezen a fórumon hogy ha csendben videózol vmi búg, az van, hogy én akarok venni egy ilyen telót, csak nem akarom hogy, csak a baj legyen vele.
2011. szept. 18. 10:39
 3/29 anonim ***** válasza:

Ott a garancia cserélik javitják ha nem jó

hát igen lehet vele baj

én nem ajánlom a sony ericsont

ha csak a sony lene ot tálán jó lene:p

edig mindenkitöl csak roszat halotam

jó neten biztos dicsérik aki ezt szereti valamiért

2011. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

A Mini Pro alapból r*hadt jó mobil.

A búgás igaz,valami statikus zajt írnak mindenhol és mindegyik Mini Pro ilyen :S

Ha ilyet szeretnél venni,és ráérsz,akkor várj kicsit,hátha kezdenek vele valamit

jah és azt írják mindig búg,amikor bekapcsolt állapotban van


És ha további infókat akarsz,kérdezz/várj válaszra


[link]

2011. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :D
2011. szept. 18. 15:59
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Wifi hibával még nem találkoztam a mini pro-val kapcsolatban eddig, az a statikus zaj pedig szerintem nem zavaró, engem egyáltalán nem zavart amikor próbáltam a telót 1 hétig.


Rakás sz@rnak nem nevezném, a hasonló árú galaxy ace, ugyan nem búg, de ugyanannál a filmnél sokszor akadt, a mini pro soha.

Szerintem ez a búgás a hardver erejének és a viszonylag kis méretnek köszönhető.

2011. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
itt nemlehetne szólni nekik, hogy búg? http://www.youtube.com/watch?v=C_rHdu3_HUk
2011. szept. 18. 16:24
 8/29 A kérdező kommentje:
Ha csak búg és más semmi egyébb baja nincs az jó, remélem azért nem sül ki benne semmi... hamarosan akarok venni vmi telót s én emellet voksolnék de majd még meglátom...
2011. szept. 18. 16:31
 9/29 anonim ***** válasza:
47%

A válasz megírásának időpontja: 09-18 11:53

Teljesen egyetértek. A SE-t messziről kerülném az összeset. Én is gyakran hallom, hogy romlandók.

2011. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Azért mondjál már valamit, hogy mi szokott olyan gyakran elromlani?

A 2011-es tipusokra qurvára nem jellemző a gyakori meghibásodás...

2011. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!