Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e Samsung Galaxy...

Érdemes-e Samsung Galaxy S2-re főzött romot telepíteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy mobil hekker, de nagyon tetszenek a romok, másnál is láttam, akinek bevált, csak az a problémám, hogy nem tudom, hogy ez garancia vesztéssel jár-e.
2011. szept. 18. 13:03
1 2
 11/16 waces válasza:

mindenkeppen erdemes. a fozott romok sokkal jobbak, mint a gyariak. elrontani szinte lehetetlen (odin+cf-mod kell es kb 5 perc alatt megvan).

nem, nem okoz garanciavesztest (egyetlen androidos telefongyartonal se garanciaveszto a rootolas), sot a samsung kifejezetten tamoggat is (ld cyangenmodekat kulon meg is jutalmazta a munkajukert)

2011. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Látod, mégis lepontoznak az idióták...
2011. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 balazs00xx ***** válasza:
EMBEREK, hogyan telepítsek S2 re játékokat? ami nagyo több száz megás? privibe írd meg kérldek
2011. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

" (egyetlen androidos telefongyartonal se

garanciaveszto a rootolas)"


A rootolás nem is, de itt a kérdés a rom felrakásáról szólt...

2011. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Látod, mégis lepontoznak az idióták..."


rootolás és romcsere között azért van egy "apró" különbség...

2011. dec. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

@04:02

Ha volt annyi eszed, és csináltál mentést a gyári állapotról, vagy megvan a gyári rom, akkor semmi gond nem lehet a romcseréből sem.

2011. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!