Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen beállítások kellenek...

Milyen beállítások kellenek még? Ha a htc wildfire s csatlakozik vezeték nélküli hálózathoz, de a netre nem.

Figyelt kérdés
MAC címet kellett beírni az alapgépbe, ez megtörtént, ezek után nyitott a hálózat, csatlakozik, de egy weboldalt sem jeleníti meg.. esetleg hozzáférési pont neve, vagy adatbarangolás engedélyezése, hálózati mód GSM/WCDMA, vagy mit kéne beállítani? nem szeretnék fizetni, csak wifit használni! köszi!
2011. szept. 18. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A wifi nem függ azoktól a beállításoktól amiket leírtál. Sőt a telefonon nem is kell semmit se beállítani. Én még a routeren se állítottam semmit csak adtam neki egy jelszót. Simán működik így. Szerintem állítsd vissza azt amit eddig beállítottál és próbáld meg úgy. Ha működik akkor szépen egyenként állítsd vissza ahogy eddig volt. Ha valamelyik beállítás után nem fog menni akkor ott lesz a gubanc és azon kell módosítani.
2011. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi az infót, hasznos volt, de nem segített :(
2011. szept. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!