Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilotok van/volt?...

Milyen mobilotok van/volt? Bevált? Kort irjatok

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 19:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
S.e w880 imádtam de a 3dik éve után elkezdet kagyló formát formálni mios x8 at használok mind a 2 telefont nagyon szerettem /szeretem.
2011. szept. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ja és 17/f
2011. szept. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

iPhone 3gs. Másfél éve, semmi bajom nem volt vele, akksija mai napig 5-6 napig bírja állandó nyúzás mellet.

21/L

2011. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

motorola defy. nincs még 1 hónapja, hogy megvettem, de úgy érzem nagyon jól döntöttem. ki tudom használni, nagyon bejön az android, a marketen lévő több100 érdekes, hasznos alkalmazás.

előtte SE w595-m volt, a maga nemében jó kis teló, de ideje volt váltani.

még egy évig fizetem a részletet, szóval ezért sem cserélném le, egyelőre nem fejlesztettek annyit a telefonokon, hogy jelentős előrelépés lenne egy új készülék. :) majd ha feltalálnak egy okostelefonnál még okosabb, szélesebb körben használható készüléket, akkor váltok.

a tabletek nem izgatják a fantáziámat, a laptopom már 3 éves, nagyon a szívemhez nőtt a kis drága :)

24l

2011. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ma 09:05: Akkor valószínüleg nálad az állandó nyúzás azt jelenti, hogy néha ránézel az idöre a telefonon.


A 3GS folyamatos nyúzás alatt (alkalmazások folyamatos használata pl.) 2-3 óra alatt letud merülni. Ha nem csinálsz rajta semmit, csak néha megnézed az idöt vagy telefonálsz na akkor kibír pár napot. Ha komolyabb dolgot csinálsz rajta akkor semmiképp.

De minden igényesebb okostelefon hamar merül használatkor, úgyhogy ne túlozz azért ennyire :)



Kérdésre: Nekem volt LG Kp502-esem, nagyon vacak egy telefon, semmire se jó telefonáláson és zenehallgatáson kívül, nincs normális OP rendszere se.

Az után kaptam az iPhone 3GS-em, amit még mindig használok és nagyon megvagyok vele elégedve mindenben :)

2011. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Mini. Igen.

Én is úgy vagyok vele, mint az egyik Mini-s válaszoló, hogy a fikázásokkal ellentétben nagyon elégedett vagyok vele.

Ami nekem kell, azt tudja. Netezek, e-mailezek, skype-olok és játszom is rajta, a hagyományos funkciók mellett :) Erre tökéletesen megfelel, főleg ennyiért.

Kinőttem már abból a korból, hogy a fél fizetésemet költsem egy telefonra, amit aztán bármikor ellophatnak vagy elhagyhatom stb. Néha csak pislogok, amikor meghallom, hogy átlag emberek (tehát nem milliomosok) 70-100 sőt 150 ezret költenek telefonra!

30N

2011. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tegnap 09:05-ös vagyok. Nagy tévedésben van a szifonokkal, mert ezek nem samsungok+stb, hogy játszol vagy hallgatsz rajta zenét 5 percet és lemerült. Én úgy nyúzom, hogy arról mailezek, fb, net, játék, napi szinten 2 órát buszozok, végig zene a telóról. És bírja 5-6 napig.
2011. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem inkább ne okoskodj arról, hogy milyenek a szifonok :)


Mint ahogy láthattad volna a hozzászólásomban, ha képes vagy végigolvasni, nekem is iPhone 3GS-em van. Az életben nem bírja ki EGYIK iPhone se még 1 napig se folyamatos nyúzás mellett. Ez okostelefon és nem gombos vacak operációs rendszer nélküli mobil ami egy hetet is kibír.

2011. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak itt kamuzol azért, hogy jobbnak mutasd be az iPhone-t. Ezzel amúgy baj nem lenne alapból, mert a legjobb mobil az iPhone jelenleg, de te már marhára eltúlzod a dolgokat és ezzel csak lejáratod magad.
2011. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. szept. 20. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!