Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál Dijuce csomagban...

Telenornál Dijuce csomagban vettem egy samsung star 2 de nem kaptam se fülhalgatot se usb se telepitö cd normális ez?

Figyelt kérdés
ha nem visszamehetek oda ahol vettem h nem kaptam?
2011. szept. 19. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a használati útmutatóban mit ír a tartozéklista.Ha szerepel benne akkor mehetsz reklamálni, ha nem akkor ezek a tények.
2011. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia

Nincs a használati utmutatoban erröl szo és fura is mert a többi telomhoz levolt irva h mi jár hozzá felhivtam 1220at ott is nézték h mi jár a telefonhoz de azt mondta h nem talál rola informáciot:( ilyenkor mivan?

2011. szept. 19. 19:28
 3/5 bp1985 ***** válasza:
A tartozékok országonként, és szolgáltatónként eltérnek. A cd-t meg ne hiányold, le lehet szedni a netről is...
2011. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az oké de ha jár hozzá mért ne hiányoljam? szerintem ami jár az jár...de ha nem jár leszedem:D csak azért jolenne tudni...
2011. szept. 19. 19:51
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Most írtam le, hogy a csomag tartalma ELTÉRŐ. Magyarul. Van ahol jár, van ahol nem.
2011. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!