Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet SD kártáyra telepít...

Hogy lehet SD kártáyra telepíteni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace-m van 2.3-as androiddal. Az lenne a problémám ,hogy nem minden alkalmazást telepít SD kártyára. És áthelyezni se lehet oda. Tudom ,hogy hivatalosan ezek az alaklmazások nem telepíthetők SD-re ,de valahogy nem lehetne megoldani? Eléggé zavaró ,hogy állandóan reklamál a teló ,hogy kevés a hely a telefonmemóriában ugyanakkor tudom ,hogy az SD-n még van 6 giga hely... (a belső memó azért fogyott el ,mert azokat a bizonyos alkalmazásokat csak oda telepít) Remélem érthető voltam :D
2011. szept. 19. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Utólag is át lehet helyezni az alkalmazáskezelőben.
2011. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak amiket nem lehet, mert nem fognak működni.


Egy mód van rá, ext2 partíciót létrehozni a kártyán, rootolás után pedig marketről az s2e.

2011. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Más megoldás nincs? :/ pl hogy alapból oda telepítsen minden alkalmazást
2011. szept. 19. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit a fejlesztő internal only-nak állít be vagy másolásvédett azokat nem lehet.

Ha van ext2 partíció minden odatelepül.

Az s2e-vel pedig a data mappát is át lehet tenni.

Nekem most 120 app van a telón és összesen 1.5 mb foglalt a teló memóriájából.

2011. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát berakom a gépbe az SD kártyát. Létrehozok rajta egy ext2 partíciót és onnantól minden arra fog települni? Root szükséges hozzá?
2011. szept. 20. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden oda fog települni.

Amik most a telón vannak azokat minden bizonnyal át kell rakni, erre szolgál a marketről letölthető S2E, de ahhoz kell a rootolás.

2011. szept. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,de megoldódott :) Nem kelett se külön paríció ,se root :D Elég volt egy SDK-val elintézett beállítás és máris minden az SD-re megy :) Akit érdekel az írjon
2011. szept. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!