Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » RBM2-es telefonom memória...

RBM2-es telefonom memória szegényességét szeretném kiküszöbölni valahogyan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerinem elég kevés a telefon memóriája amire ugye az alkalmazásokat lehet pakolni, nem lehet valahogy úgy megoldani, hogy a memóriakártyára telepítem? :O Android 2.1-es van fenn.
2011. szept. 19. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2.1 alatt nem, max van valami külön app2sd program, én sose próbáltam mert 2.3-am van szóval nincs ilyen gondom, viszont nem lehet minden alkalmazást áthelyezni ott se memóriakártyára.
2011. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rootolni azt tuti kell hozzá. Aztán vagy felteszel rá egy 2.2-es főzött romot pl.: [link]

vagy memóriakártyán egy ext3 partíciót létrehozol aztán egy app2sd scriptet teszel fel (ez nem azonos a Marketen található app2sd-s dolgokkal)

2011. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
áá ez nekem sok xD szval valami egyszerű, rootolűs nélküli, meg frissítés nélküli megoldás nincs? (ez offtopik, d megkérdezem) a rootoláshoz kell másik rom?
2011. szept. 19. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Rootolás nélkül sehogy nem tudod megoldani. Max. csak akkor ha adtak ki hozzá hivatalos 2.2-es romot. De ehhez meg nem adtak ki semmi legjobb tudomásom szerint.

A rootoláshoz meg nem kell másik rom. Pont fordítva van. Ha másik romot akarsz akkor kell rootolnod.

2011. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ahamm. köszi, hát akkor valahogyan összehozom azt a root dolgot, mert a neten leírtak alapján nem nagyon jön össze
2011. szept. 20. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!