Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vagy...

Samsung Galaxy Ace vagy Omnia7? Milyen előnyeiről és hátrányairól tudtok a készülékeknek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Omnia 7:

Előny: Sokkal erősebb mint az ace, a wp7 egyszerű és gyors rendszer

Hátrány: a wp7 nem annyira testre szabható mint az android


Ace:

Előny: jól testre szabható a rendszer, sok alkalmazás van androidra

Hátrány: jóval gyengébb mint az omnia7, lassabb is, és az android nem épp egy hülyebiztos rendszer.


Ha elég neked egy minimalista felület, meg nem is szoktál annyira belemerülni a telefon beállításaiba, de ennek ellenére szeretnél egy gyors és jó telefont akkor omnia7. Ha nagyon bele szoktál merülni egy telefon beállításaiba és szeretnéd nagyon egyedivé varázsolni a telefont akkor az ace-t vedd.

2011. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infókat. Omnia7 mellett döntenék, de időközben felmerült a Wave2 lehetősége is. Ezt a készüléket mennyire ismered?
2011. szept. 21. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Wave 2... Hát nem sok mindent. Hardveresen jó, a samsung saját fejlesztésű oprendszere van rajta a Bada. Hasonlóan a WP7-hez ehhez sincs még sok alkalmazás. Haveromnak van egy Wave-e (S8500) azt egyszer kipróbáltam, és hát nem rossz telefon. A Wave 2 nem különbözik tőle olyan sok mindenben. Szóval az se lehet olyan vészes.
2011. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te melyiket választanád az Omnia7 és a Wave2 közül? Rengeteg infót olvastam ma róluk és inkább a Wave2 felé hajlok. Befolyásol a te véleményed is a döntésben, mert nem igazán vagyok otthon a mai telefonokban. Az utolsó vásárlásom egy D900i volt. Nekem a kamera, a fénykép minősége játssza a legnagyobb szerepet a döntésemben.
2011. szept. 21. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!