Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE XPeria X10 Mini Pro-t...

SE XPeria X10 Mini Pro-t szeretném megvenni, előtte megtudhatnék pár dolgot?

Figyelt kérdés

Mindenképp minél kisebb mobilt keresek, amelynek a biztonság kedvéért van gombsora is, tehát a mérete pont jó nekem, azt ne írjátok negatívumként.

Viszont ősrégi nyomógombosról jövök, még soha nem volt érintősöm, androidosom meg pláne nem, így a kérdéseim a következők:


-Mire jó ez az egész Android egyáltalán? Mitől lesz több ezzel a telefon, mint a nem oprendszeresek? Én eddig annyit látok, hogy most alkalmazások garmadájában található meg mindaz, ami eddig beépített funkció volt (a fényképezést kivéve, az engem annyira nem érdekel).


-Az Android Market-ről letölteni valamit ingyenes? Az internetkapcsolattal nincs gond, van internet-előfizetés a kártyámon, csak rácsatlakozás után ingyenes-e a letöltés? Nehogy a havi számlámon jelenlenek meg a különböző alkalmazások letöltésének díjai!


-Tud-e olvasni doc-ot és pdf-et? Ez nekem fontos.


-Videóhívásra alkalmas-e? Ez is jó lenne, de nem elsődleges dolog.


Egyelőre ennyi kérdésem van, köszönöm a válaszokat!


26/N


2011. szept. 20. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A mire jó az android kérdésre nem igazán lehet jó választ adni. Ha csak telefonálásra használnád akkor nyilván semmire. Azt jól látod, hogy sok alkalmazás letölthető hozzá, több és jobb is mint egy nem oprendszereshez. Azonkívül a telefon tudását is tudod bővíteni. Ezzel a kis kijelentéssel meg el is érkeztünk a másik kérdésedhez, tud -e pdf-et és doc-t kezelni. Androidnál a mit tud és mit nem tud kezelni kérdés épp úgy lényegtelen mint az asztali gépen. Ha valamilyen ismeretlen forrmátummal találkozol akkor Marketen tuti találsz rá alkalmazást ami kezeli. Jó dokumentum kezelő pl. a quick office. A Motorolámon ez van fent és eddig mindent kezelt amit próbáltam ( doc, pdf, txt, pps).

Akkor a Market használata. Teljesen ingyenes, ha fizetni kéne érte akkor nem használnák olyan sokan. Vannak rajta ingyenes és fizetős dolgok is. Amiért esetleg fizetsz az a nethasználat, de mint írtad van net előfizetésed. Akkor meg nem fog felmerülni plusz költség a z előfizetési díjban.

A videóhíváshoz meg két dolog kell. A 3G és egy előlapi kamera. Na androidos teló lévén a 3G megvan, viszont nincs előlapi kamerája. Így ez egy felejtős dolog lesz.


Amúgy ha javasolhatom akkor inkább a mini pro-t válaszd. Ez mindenben jobb mint a z x10 mini pro.

2011. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy androidos azért előnyös, mert később, ha bármi eszedbe jut, hogy milyen jó volna 1-1 plusz dolog, amit ha tudna a telefon az milyen hasznos lenne, akkor fogod magad, felmész a marketre, és pár perc alatt a telefonodra varázsolod azt a kis pluszt, ingyen. Jól testre szabható lesz tőle a telefon.
2011. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is pont ilyen mobilt szeretnék, ha ma meg tudom venni, akkor megírom hogy jó-e :)
2011. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nőies telefon de ettől függetlenül leírom. Nem zavar téged az a kis púzás képernyő? Szerintem ne az X10 mini Pro-t vedd.
2011. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!