Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE xperia x10 mini pro-n...

SE xperia x10 mini pro-n ingyenes facebook adatforgalom nélkül?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges lenne? Most szívtam meg mert domino kártyás feltöltős vagyok és lehúzott 2000 Ft-ot mert az adatforgalom be volt kapcsolva, ezért kikapcsoltam, de így meg a 0.facebook.hu oldal sem elérhető. Van valami megoldás, úgy hogy ne vegye le a pénzem?
2011. szept. 20. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Használd a wifit.

Ha már androidos telefont veszel előtte nem ártott volna egy kicsit utánanézni és akkor nincs ez a kis meglepetés, hogy fellép a netre magától. A másik megoldás pedig egy mobilinternetes csomag megkötése. T-nél már van 590Ft-ért 30MB-os csomag. Az elég lesz és még túlforgalmazási díj sincs.

2011. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mondjuk előre ismerkedtem kicsit a telefonnal, de pont az androiddal nem, hát igen nem ártott volna. Egyébként a wifit itthon használom, de facebookozni telón speciel nem itthon szeretnék. Nekem csak erre az egy oldalra lenne szükségem, amit már fentebb is írtam és csak ezért nem szeretnék 600 Ft-ot kidobni, mert ez amúgyis ingyenes lenne (az oldal), de úgy tűnik sehogysem akar összejönni a működtetése pénz zabálás nélkül.
2011. szept. 20. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
t-mobile-os telfonon a 0.facebook ingyens mindig csak egy linken bekell irnod a számodat és miután kaptál egy sms-t működni fog.. nem a telefontol függ a 0.facebook hanem a szolgáltatótól..
2011. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az előző mezei nokiámon simán futott..
2011. szept. 28. 19:55
 5/10 anonim válasza:

19:42


Egyáltalán nincs úgy.Még ha letöltöd a netstartot még akkor sem.


Ki kell szűrni azokat a dolgokat amihez net kell.Ezeket kikapcsolni.A böngészőt pedig a 0.facebook.com-ra tenni.Ha így aktiválod 100ft alatt vesz le vagy semennyit sem.És is ezeket a dolgokat próbálom kiszűrni...


Amúgy a htc-n és a samsung galaxy minin is használják a barátaim az ingyenes facebookot...

2011. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És hogy kell kiszűrni?
2011. okt. 26. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
pl. nem használsz időjárás widgeteket
2012. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de soha nem is volt időjárás widgetem mégis rettenetesen lehúzta az egyenlegem...
2012. febr. 28. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:
ne legyél már ekkora szerencsétlen, kapcsold be a wifit és go face.! -.-
2012. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy nekem nem wi-fin keresztül kell? Mindegy azért köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 15. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!