Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam be hogy ne...

Hogyan állítsam be hogy ne töltsön?

Figyelt kérdés
Bedugtam a Samsung Galaxy ace-m adatkábelét a gépbe hogy majd átmásolok egykét dolgot,de elkezdett tölteni,tudom hogy ilyet is tud,de hogy tudnám átálítani hogy ne töltsön hanem adatkábelként működjön
2011. szept. 21. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, automatikusan tölteni fog. Litiumos akku-nál teljesen normális, hogy akkor töltesz bele, amikor akarsz, mégha csak 5 percre is...
2011. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ace-m van és mikor csatlakoztatom akkor tölt de hogy tudj tölteni ahhoz le kell tölteni a samsun kies programot innen : [link]


ezt telepíted és a telo csatlakoztatása utan futtatod . ezt minden alkalommal amikor a pc-hez csatlakoztatod a telot. ezutan a sajatgepbe majd tudsz irni az SD kártyára de csak addig mig a kies fut

2011. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj, hogy tölt. Ezek a telók így vannak megoldva. Ha a PC-vel való kommunikációra rakod és nem csak töltésre, úgyis tölt, mert töltenie kell. Az, hogy beletöltesz ne zavarjon, ez a modern akkuknál normális. Ha 100x ráteszed a gépre egy nap csak 10 percre is, akkor sem lesz semmi baja, ez teljesen biztos.
2011. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!