Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet feltörni az NCK...

Klanok03 kérdése:

Hogyan lehet feltörni az NCK kódot sonyericsson w300i -n?

Figyelt kérdés
Régebben le lett zárva szolgáltató által az én sonyericsson W 300 i tipusu készülékem, azért hogy ne legyen rajta net! Most már kéne a net rá ..... csak hogy faterom zárta le adig még okés a dolog hogy <**< kombinációt beütöm és utána a hálozat mellett ott egy kis lakat .... rá nyomok kéri kódot ..még ez rendben csak utána jön a probléma mert father elmondása szerint össze vissza kodot ütöt be és nem emlékszik rá .... na ilyenkor mi van ? ki lehet dobni a telefont?????Aki Tud valami ép - kéz láb megoldást azt kérem hogy segitsen !!!!!!!
2011. szept. 21. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Régebben le lett zárva szolgáltató által az én sonyericsson W 300 i tipusu készülékem, azért hogy ne legyen rajta net! Most már kéne a net rá


Felhívod az ügyfélszolgálatot és kéred a net aktiválását.


Az nck kód meg a függetlenítéshez kell, semmi köze a net eléréshez. De a w300-at meg lehet otthon is vkp-val függetleníteni.

2011. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kell hozá mert az internet beállitásokban a windows live profil le van tiltva ..amugy elö fizus vagyok és ugy van hogy van 5 telonk és most lett megkérve mindegyikre a net ..(kb.fél éve ) nekem ment is másik telóval csak az közben elromlott és most elö kaptam a jó öreg w300 i-t....
2011. szept. 21. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Akkor se az NCK kód kell a nethez.

Fogalomzavarban szenvedsz.

2011. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindegy minek nezezük de kéne rá net .....akkor azt kérdezem hogy hogyan lehet fel oldani a vodafone live profilt ...????
2011. szept. 21. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Felhívod az ügyfélszolgálatot és kéred, hogy engedélyezzék a netet.
2011. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már fel lett hivva ..sztem te vagy fogalom zavarban ... mégegyszer a simmel és az ügyfél szolgálattal minden rendben van !!! A telefon van LEZÁRVA !!!!! másik sim-mel sem megy rajta a net ......de az én kártyámmal (amin van net)Megy az internet ....
2011. szept. 21. 21:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elözö "megy a net" ki fejezés másik telefonra értetem !!!
2011. szept. 21. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha ez a le van zárva dolog a szolgáltató zárra van értve akkor az nem oszt, nem szoroz. Lényegtelen. De ha a letiltásra érted akkor viszont gondok vannak. Egy telefont nem véletlenül szoktak letiltani. Azzal meg sok mindent nem lehet tenni.

Vagy a kisebbik gond, hogy nem jók a netbeállíások. Ne törődj a már meglévő netes profilokkal meg ilyesmikkel. Hozz létre újakat a jó beállításokkal. Ezt az ügyfélszolgálattól le lehet kérni.

2011. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%
Régi szép idők, amikor a sonykat moddoltuk meg tuningoltuk. Nem ilyen szar androidot:D (nekem is az van:D)
2011. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!