Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legújabb, legjobb...

Melyik a legújabb, legjobb mostani várható csúcs-iphone?

Figyelt kérdés
Amire azt mondanátok,hogy 'ez igen!' Indoklást is kérek,hogy miért,és azt is,hogy kb mennyibe kerül. Ár nem számít,mondhatjátok a legdrágábbat,mert nem megvenni akarom (nem is lenne miből),hanem csak álmodozni róla,tájékozottnak lenni. Ja,és csak iphone,vagy nagyon max hasonló minőségű csúcsmobil. Köszi!
2011. szept. 22. 04:19
 1/5 anonim ***** válasza:
iPhonenál nekem sosem volt és sosem lesz "ez igen" érzésem. Látom megint összehozott minket a sors egy elvakult Apple fannal. Szokj hozzá: Nem az alma a legjobb a piacon. Note és S2 is gerincrevágja.
2011. szept. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semelyik. Hiába drága, egy eldobható fogyasztói tömegtermék, amiben még akksit sem lehet cserélni és semmi exkluzivitás nincs benne.
2011. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha valaki válaszolna is. Nem én vagyok iphone-fan,hanem az egyik kedves barátom,neki szeretnék meglepetés-makettet igazából egy szülinapra,ha már az igazit nem tudom adni,de halvány gőzöm sincs az iphonokról,ezért nem kioktatást,hanem segítséget kérek.
2011. szept. 22. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Így már mindjárt más. Talán az iPhone4-et csináld meg, vagy ha nem olyan sürgős, akkor várj még egy kicsit hátha október körül jön az új iPhone. Annak tuti örülne. (Ha még csak makett, akkor is.)

Első voltam.

2011. szept. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha az ár nem számítana, önmagában a 4es, vagy a leendő újak már elérik azt a kategóriát, hogy felnőtt a többi közé. benne van minden földi jó abban is, nem akad, multimédia szempontjából tökéletes. nem mintha nekem az lenne, de azért én sem vennék egy 3G-t manapság 400 mhz-s procival, de azért a 4 már egy alap elvárás teljesít...csak az árfekvése rossz.
2011. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!