Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Optimus Me P350 vagy Huawei...

Optimus Me P350 vagy Huawei X3 Ideos esetleg Vodafone 858 Smart?

Figyelt kérdés

Vodafon találati listája ezeket hozza amikor alaptudású netképes telefont választottam GPS-el és Androidot bejelölve.


Segítséget szeretnék kérni, hogy ebben a kategóriában melyikkel, vagy melyik hasonlóval járnék jól. Szempont még a WLAN és a memóriakártyás bővíthetőség (zenét is hallgatnék) Ha hűség akkor Voda, előfizető nem lennék sehol sem, de ha más szolgáltatónál van jobb feltöltős akkor az jöhet. Hasznos vaterás linknek is örülök!


2011. szept. 22. 17:33
 1/1 Zolma válasza:

Én 1 hete csak mobil teszteket nézek meg vodafone árlistát :D én egy Huawei X3-mat veszek holnap.

Hidd el azzal jársz a legjobban,mert az LG kijelzője kicsi és az X+ jobban megéri sztem. A Vodafone 858 smart egy fos.

2011. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!