Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy. Nem lesz baja?...

Motorola Defy. Nem lesz baja? ( magyarázat lenn )

Figyelt kérdés
Most szereztem be egy ilyen telefont, olvasgattam sokat róla, de a haverok nem hiszik el,hogy vizálló. ha beledobom 1 pohár vizbe 30 másodpercre,vagy mondjuk egy korsó sörbe,aztán pedig bő szappanos vizzel megmosom,lesz neki baja ? :D hiszek én a motorolának,de nehogy 1 nap után tönkrevágjam :DDD
2011. szept. 22. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
A vízállóság általában nem vonatkozik arra, hogyha teljesen vízbe merül, szóval én inkább nem próbálnám meg...
2011. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt sem merül el teljesen a vízben.
2011. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Öntött rá üvegből is vizet. Ha ezt kibírja, meg azt, hogy forgatja a vízben, biztos pont nem attól fog beázni. :D
2011. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Leírom századjára is, nagyon nem ugyanaz ha ráfolyik a víz (főleg a képernyőjére szemből, ami tök zárt, sík), meg az amikor teljesen elmerül a víz alatt.

Mivel ez egy strapabírósági teszt videó volt, nyilván ha kibírná azt is, hogy elmerül úgy csinálta volna, talán nem véletlenül nem így történt...

2011. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyet még nem láttam O.o
2011. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát,akkor szerintem megfürdetem én is 1 kis sörben :DD
2011. szept. 22. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:

egyik haveromnak állítólag a víz alatti kamerázástól halt meg a defyje.

nekem is ilyen van, már fürdettem is a kis drágát poénból, valamint egyszer zuhanyzás közben telefonáltam is.


ezen kívül nem szívesen tenném ki más vizes jellegű élménynek.

tulajdonképpen azért vettem ilyet, mert azért az jó dolog, ha mondjuk valami idióta leönti sörrel borral pálinkával, vagy leveri valahonnan, akkor nem kuka, hanem tudom használni tovább.

2011. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen,én is ezért gondoltam venni :D én sem buvákodnék vele minden nap,de azért mekkora poén már a haverokat filmezni a viz alatt a tengerben :DD
2011. szept. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!