Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 előnyök-Hátrányok?

IPhone 4 előnyök-Hátrányok?

Figyelt kérdés
És h kell aktiválni?? Lekell tölten az iTunes-t netre v csak a kábelt kell belerakni? Válaszok+ előny-hátrány-okat várom :DDDD
2011. szept. 22. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Hátrány: kib@szott drága, hülyének nézi a usert

Előny: jó az anyagminőség

2011. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem kapsz objektív választ, mert az ide járók 80%-a antiapplefanboy.

Nekem tök mindegy milyen telefont veszel csak azért írtam le, mert itt a nagy része az apple kérdéseknek csak a fikázásról szól.

2011. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

hátrány: nagyon drága (nem ér ennyit),eléggé zárt az op rendszere (nincs sd kártya,meg még usb-vel is baszakodni kell)


előny: jól optimalizált rendszer,jól össze van rakva, és tudsz vele villogni

2011. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De hogy kell aktiválni, iTunes-t le kell tölteni a netre v mi :DDD
2011. szept. 22. 20:37
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Előny: nincs.

Hátrány: felsorolhatatlan.

2011. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és mért is
2011. szept. 22. 20:42
 7/16 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak igaza volt :DD


Nem értem mi bajotok az iPhonnal (applel)

2011. szept. 22. 20:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van iphone om és megéri az árát , tökéletes a mobil . Egyszerű kezelhetőség.Legtöbb app az app store ban, játékokra jobb nincs és ha nem töröd fel akkor elfelejtheted azt a szót h vírus mert nem fogsz találkozni 1 el sem. Am nem értem miért kéne bele sd kártya amikor csak 16 v 32 gigás at lehet venni és az bőven elég. Az itunes az kell hozzá , de annak is szintén nagyonegyszerű a kezelhetősége szóval nemlessz vele gond , (ha mégis van rá asszem 1 vodafone s vifeó h hogyan kell beaktiválni , de elv már nemfog kelleni kábel , mert wifin keresztül lehet majd szinkronizálni).

Facetime: ingyenes (wifin keresztül) a kapcsolattartás más apple felhasználóval.

Még a minőségi játékok is olcsók(pl fruit ninja) és néha ingyenessé teszik őket 1-2 napra (pl most volt az 5 eurós Asphalt 6 ingyenes).

Find my Iphone : ez 1 app de külön meg kell emélítenem , ingyenes és interneten keresztül ha pl ellopják a mobilodat és van rajta mobilnet , PC n keresztül lelockolhatod ,üzenetet küldhetsz rá ingyen , és letörölheted róla a bizalmas adatokat.

Akkumulátor:Bizonyos szempontokból gyenge , bizonyos szempontokból jól bírja - ha játszol akkor elég gyorsan merül a teló , de pl tudsz vele több mint 24 órát zenét halgatni.


hátrány: Drága


hát hirtelen ennyi ami eszembe jutott , remélem te is csatlakozol az iphone felhasználók boldog közösségéhez


http://www.youtube.com/watch?v=WBqs-ViD1DQ - igy lehet aktiválni

2011. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Boccs lemaradt a hátrányok közül , hogy törékeny !

ha iphone t veszel MINDENFÉLEKÉPPEN fólia + tok !

2011. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tom leirták e már.:

iTunes letöltés szoftverbázis -ezt beiirod Guugleba :D

kijön egy cim ha szoftverbázisos akkor klikk rá és letöltés

ez teljesen ingyenes. A zenét rárakni tök egyszerü ha esetleg nem tudod jelezd és irok.(:

2011. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!