Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom átíratni az én...

Hogyan tudom átíratni az én nevemre szóló telefont annak a nevére akié valójában?

Figyelt kérdés
az én nevemre lett írva a barátom telefonja, én kapom a felszólításokat stb, és hogy nemsokára jön a behajtó ha nem fizeti ki...nehogy már ne lehessen átírni az ő nevére azt a k**va telefont :@ nem az mert fizeti barátom, de ne én kapjam már ezeket a felszólításokat stb. még hogy nem lehet átírni...miből is tart a nevet átírni a számítógépben? -_-' légyszi valaki segítsen már hogy mit tehetünk ez ügyben...egyépként T-mobil
2011. szept. 23. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

azért kapod a leveleket mert nem senki nem fizeti be a részleteket...

Annyiba kerülne, hogy mindketten személyesen befáradtok egy T-pontba az okmányaitokkal és mondjátok az ügyintézőnek, hogy átszeretnétek íratni a telefont.

2011. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen én is tudom h nincs fizetve és azért kapom...valahogy leesett a felszólításból... de majd mostmár lesz kétrészletben fizetve, csak jó lenne ha nem hozzám jönne a csekk...plussz voltunk bent korábban és akor azt mondták hogy nem lehet. ezért kérdem hogy de miért ne lehetne?
2011. szept. 23. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:

"még hogy nem lehet átírni...miből is tart a nevet átírni a számítógépben?"

Ez nem így működik, jól is néznénk ki.

Gondolj utána: az én nevemen van egy telefon, én kötöttem a szerződést, engem fogadtak el különféle bizonyítékok után (kereseti igazolás stb.) fizető félnek.

Gondolok egyet a Te logikád szerint, bemegyek és azt mondom, hogy bocs, de nem az enyém már a telefon tessék erre meg erre írni?? És én átirattam az én telefonomat a Te nevedre???

Nem, mindkettőnek ott kell lenni, és az átvevőnek el kell vállalni, és a szolgáltatónak el kell őt fogadni!

2011. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

NEm a telefont írják át hanem az előfizetést. Vannak olyan előfizetések amiket nem lehet, pl úgy lett kötve a szerződés, hogy erre a két számra és előfizetőre a hűség lejártáig, vagy céges flotta esetén nem lehet átíratni más nevére. Ha lejár a hűség csak akkor.

A számlafizető nevét viszont meg lehet változtatni. Akkor már nem tudom, hogy kinek a felelőssége lesz.


Ezt jól elszúrtad, most szívsz.

Én soha nem íratnék az én nevemre semmit amit más használ, max családon belül.

2011. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem előfizetéses, ez csak részlet fizetés a telefonra, de nem előfizus kártya van benne
2011. szept. 23. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Részletre nem lehet telefont venni feltöltő kártyával csak előfizetéssel. Ezt mégis honnan szedted??
2011. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!