Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Illesztő Program letöltése,...

Illesztő Program letöltése, Samsung Galaxy Ace-hoz? (T-Mobile Samsung GT-S5830) Sürgős!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. szept. 23. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit akarsz illeszteni?

A telefonba rakott kártya eléréséhez nem kell semmi extra.

2011. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
telepítő cd-re gondoltam. mert a win 7-em valamiért hibát észlel :-\
2011. szept. 23. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

De mit szeretnél a telefonnal amihez a PC kell?

Mert zenét másolni rá vagy leszedni a fotókat nem kell program hozzá, akkor sem ha hibát észlel.

2011. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 andante ***** válasza:

Mit nem lehet ezen érteni? Mit? Ne okoskodj, hanem segíts neki inkább, de hogyan tudnál segíteni, ha nem érted? Ha meg nem érted, minek irkálgatsz ide?


Kérdező!!!

Látogass el a Samsung hivatalos oldalára, ott biztosan találsz drivert a telódhoz, akár még típus alapján is! Én is onnét szedtem le, az Ace - hoz! Ha meg még mindig hibát ír ki a Win, akkor a kódott írd be a Windows oldalán és választ kapsz a hiba okára! Egyébként amit keresel, az a Samsung Galaxy Ace USB driver!

2012. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 andante ***** válasza:
Bocs, ezt meg lehagytam: [link] és a hivatalos: [link]
2012. jún. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!