Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC...

Mi a véleményetek a HTC Wildfire S telefonról? T-mobile-nál most Domino feltöltőkártyás csomagban 59 990 Ft.

Figyelt kérdés

Előnyei, hátrányai és tapasztalatok érdekelnének.

Tényleg nem viszi az MP3 zenéket? Mert a T-mobile webshopján azt olvastam, hogy támogatott zenei formátumok: AAC


2011. szept. 24. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hogyne vinné az mp3-at. Mindenhez elég egy progi, akárcsak pl. a DivX lejátszáshoz. Viszont biztos, hogy a gyári lejátszó is le fogja játszani az mp3-at. Kéne tudni, hogy mindenképp őt szemelted-e ki, vagy más telefonhoz viszonyítva megéri-e. Szerintem a maga kategóriájában egy nagyon jó kis telefon. Gyors és megvan benne minden, amire csak szükség lehet. Én nyugodtan merem ajánlani. A Sense felület egy nagyon jó plusz a sima Androidhoz képest. Nem tudom ez kinek mennyite hátrány, de talán a TFT-LCD kijelző, kár, hogy nem SLCD-t kapott. Én néztem a sima és Super LCD közti különbségeket, bizony sok van. Másrészt egy ilyen kategóriában megintcsak nem lehet elvárni, hogy a legjobb minőségű kijelzőt rakják bele...
2011. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést. Alapból is lejátssza az MP3-at csak én olvastam félre. Hát ez a kiszemeltem, a Samsung Galaxy Ace meg egy használt de nagyon jó állapotú Apple iPhone 3G S (kívül-belül jó állapotban van, ismerőstől)
2011. szept. 24. 14:49
 3/23 anonim ***** válasza:

összefoglalom a 3gs milyen állapotba van mennyire zavar az hogy használt? mert ezek közül a 3gs a legjobb most akk a másik 2 őről nekem zte bladem van ismerősnek wildfire s én használtam az övét a konkluzio külsőre szebb az anyaga nagyon jo és az egész kellemesen érzést ad ám itt ki is fujt az egész lehet h ez most egy blade wildfire összehasonlitás lesz de azt kell hogy mondjam h a külsején kivül semmiben sem jobb mint a bladem a képernyő kissebb képernyő felbontás detto sebesség ugyanolyan sense felületet bármikor lehet a blade re varázsolni nekem most is az van...szvsz én nem adnám a bladem a wildfire s ért és sztem az a plusz 20 k nem éri meg reá.

az ace ről sztem az anyaga meg fogdosni nem olyan jo mint a htc-t de nagyobb képernyő akkora mint a blade-é a felbontás viszont ugyanolyan megjegyzem a két felbontás között nagyon sok különbség van mint ég és föld között legalábbis nekem ez a véleményem a proci gyorsabb 200 mhz val de a tipusa ugyanaz mint a bladeé és ettől nem igazán fog gyorsabbnak tűnni.

plusz van rajta még egy vaku is és jobb kamera de én nem telefonálásra használom a mobilt szoval ez nekem nem számit az ace re sem cseréném a blademet a 200 mhz val gyorsabb prociért és a vakuért nem kell nekem az 600 és 800 között nincs sok változás tekintve h ugyanaz a tipus....de a képernyőn van a hangsuly...és ez a pont amiért nem adom a bladet

végül:

tudom h a blade nem volt a felsorolásban de sztem vess rá egy pillantást..

nálam ez a rangsor

1. a használt iphone

2.a blade lenne...

3 ace

4 wildfire s

remélem tudtam segiteni.

2011. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ja és még annyit h se az ace se a htc nem ér meg nálam + még egy 20 ezrest
2011. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az Ace kisebb tudású a Wildfire S-nél, igaz nem sokkal. Viszont az Ace drágább is. Nem értem, miért hajtjátok állandóan a 3GS-t. Rengeteg hátrányt tudnék mondani a HTC-vel szemben. Egy a sok közül. A kamerája nem villanós, ezáltal sem zseblámpának nem jó, másrészt nappali fényen kívül mindenhl máshol használhatatlan a telefon. Ráadásul csak 3,2 mpx-es. Továbba: a 3GS és HTC felbontása megegyezik, viszont a kijelző mérete az iPhone-nál nagyobb, ezáltal egy 164ppi-s pixeles élvezhetetlen képed kapsz. Kevés a RAM-ja és még sorolhatnám azokat az apróságokat, ami a Wildfire S-ben van, de a 3GS-ben nincs.
2011. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nekem a ZTE Blade annyira nem jött be. Bár ha használnám, kipróbálnám lehet már más lenne a véleményem, de egy jó és erős okostelefont szeretnék venni.
2011. szept. 24. 15:54
 7/23 anonim ***** válasza:

értem akkor

ajánlom a motorola defyt mind2 emlitettnél jobb és erős is. és a design is tetszik nekem

2011. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
bár az én vagyok de attol még jol néz ki :D...amugy meg kb ugyanannyiba kerül mint az ace és a wildfire szoval defy hogy tetszik?
2011. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem rossz kis telefon.. ;) Megnéztem egy tesztvideót róla.
2011. szept. 24. 16:22
 10/23 anonim ***** válasza:
Esetleg Xperia Mini? Sokkal jobb a wildfire-nél és valamivel jobb a defy-nél is.
2011. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!