Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-re játék,...

A mindenható kérdése:

Samsung galaxy ace-re játék, programok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Samsung galaxy ace-re kerestem játékot, és találtam is párat amik .jar kiterjesztésűek voltak! És azt írta nekem ki hogy: Nem, támogatott fájl formátum! Pedig azt írták hogy erre a telóra valók, kell erre valami program a telóra hogy ezeket futtatni tudjam?


2011. szept. 24. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig azt írták hogy erre a telóra valók


Ezeknek nem igazán kell hinni. A legtöbb hasonló oldalon minden játékra ráírják, hogy minden telefont támogat. Meg androidon a futtatható állományok az apk. Már csak innen is sejteni lehet, hogy nem lesz jó. Viszont java futtatásához találsz programot Marketen ha nagyon akarod őket futtatni. De én azt javaslom néz szét Marketen és tölts le onnan játékokat. Valószínűleg az általad letöltött játékokat is megtalálod ott. Azok már tuti menni fognak.

2011. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! És hol találok erre java progit, amit rá telepíthetek?
2011. szept. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!