Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én cégem díjcsomagban...

Ha én cégem díjcsomagban vásárolunk, hogy lesz ez?

Figyelt kérdés
Venni szeretnénk céges telefont, 21000 ft a havidíj a telefonhoz. de nem egy telefon lenne hanem 5. Most akkor mind az öt telefonra ki kell fizetni külön-külön a 21 ezer forintot vagy csak egyszer kell?
2011. szept. 24. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne, hogy ha felhívnád vagy bemennél a szolgáltatóhoz? Mi mégis honnan tudjuk a te egyedi céges előfizetésed kondícióit??


Vagy komolyan gondoltad, hogy mi telepátiával kitaláljuk, hogy te melyik egyedi céges előfizetésre akarsz telefont fenni, plusz feltörjük a szolgáltató rendszerét és megnézzük a kondícióit??


Anyám komolyan ennyire lusták az emberek???

2011. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képzeld voltam bent. de ha nem tudsz normális választ adni akkor inkább ne is irj, de ugylátszik máshogy nem tudod kitölteni az indulataidat, csak itt névtelenül. Gratulálok:)
2011. szept. 24. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahány telefonszám, annyiszor 21 ezres.
2011. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!