Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom. Új...

Elromlott a telefonom. Új telefont szeretnék, de várnék karácsonyig, hogy milyen telefonok jönnek ki/mik lesznek akciósak. Érdemes addig várnom? Vagy rendeljek netről?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék érintőképernyőset,mert az már nagyon tömeg..Blackberryre gondoltam,de nem ismerem ezt a márkát.Milyet ajánlanátok? 35ezer alatt. 18L
2011. szept. 24. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

blackberryt 35-ér? max valami régit használtan...


samsung c3322, vagy Nokia C5, C3-02

2011. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj oda..,akár szereted akár nem a jövő az érintőképernyős telefonoké lesz...,egyre több ilyet fognak kihozni,és kevesebb nyomógombosat:/ Én személy szerint nem örülök neki,nekem sony ericsson k 850i van fele érintőképernyő fele nyomógomb...

sztem várjál karácsonyig mert mindig kirukkolnak valami újjal....

Netről ne rendelj!!!!!Telefont élőben kell venni kézbe fogni,jól szemügyre venni!!

2011. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

"Húha mindenkinek lassan érintöképernyös telefonja van... hát akkor én aztán nem veszek olyat, nehogy már én is hasonlítsak rájuk! áhájáájá!"


Ekkora baromságot se hallottam még kérdezö :D Ki a fenét érdekel, hogy kinek milyen van? Azt vegyél ami neked tetszik..


Mondjuk sejtem, hogy milyen típusú ember vagy.. úgyhogy inkább rád hagyom.

2011. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

19:09 ha nem tudsz normális választ adni,akkor inkább ne is írj.

ez olyan mint a converse..mindenkinek olyan van,és egyébként nem jó márka,nagyon hamar tönkremennek. nekem személy szerint nem is jön be,úgyhogy nem is vennék. érintőképernyős telóval is így vagyok..nem tetszenek..

egyébként nem ismersz,szóval nem tudom,pár mondatból hogy írhatod,h tudod milyen vagyok ^.-

2011. szept. 24. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Blackberry is érintős részben. Amúgy ez olyan sikkszerű telefon lett. Ha csak telefonálásra használnád meg SMS-re, akkor a Nokiák között is találsz csinos,hasonló külsejű, fele annyiba kerülő telefont, ami nincs minden második ember kezében.
2011. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Decemberbe jön az Alcatel-ot995 nagyon jó telefon lesz nagyon olcsón.. Nézz utána
2011. okt. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem most alcatel ot-990 van és nagyon meg vagyok vele elégedve..Szinte ingyen volt :D
2011. okt. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
01:49 konkrétan mondanál pár ilyet?
2011. okt. 1. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan a Nokia C3-00-ra gondoltam, vagy esetleg a Nokia E5-00-ra. Mind a 2 jól néz ki. A C3-00 pezsgő színben nagyon szép és nőies is, míg az E5 markánsabb külsejű.
2011. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!